exit Zadaj pytanie na temat:
ROBOT DO APLIKOWANIA KLEJU AX

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Nr telefonu (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Robot przegubowy (antropomorficzny) sześcioosiowy do aplikowania kleju.

AX ROBOT

?Zadaj pytanie

ROBOT DO APLIKOWANIA KLEJU AX

 
AX-Spraying Robot to antropomorficzny, 6-osiowy robot do natryskiwania kleju. Jest to zaawansowane technologicznie, automatyczne rozwiązanie, które można dostosować do konkretnych potrzeb klienta.
 
Robot natryskowy może być wyposażony w jeden lub więcej pistoletów do klejów jednoskładnikowych i dwuskładnikowych na bazie wody, rozpuszczalnik lub hotmelt.
 
Ścieżki kleju z dysz podających można zaprogramować jako receptury, bezpośrednio z pliku .dxf lub uzyskać w trybie samodzielnej nauki dla każdego produktu osobno. Zrobotyzowane rozwiązanie AX-SPRAY ROBOT, w zależności od rodzaju użytego kleju, może być wyposażone w kabinę do klejenia oraz system wyciągu oparów.
 
Jest to idealne rozwiązanie dla producentów kanap, sof, foteli oraz materacy, którym zależy na automatyzacji produkcji, efektywnym wykorzystaniu kleju oraz oszczędności czasu.
 

ROBOT DO APLIKOWANIA KLEJU AX

 

ZASILANIE ELEKTRYCZNE
400/415/440 V, 3ph, 50/60 Hz
NATĘŻENIE PRĄDU
11,5 A
CIŚNIENIE POWIETRZA
6 BAR
TYP SILNIKA
6 bezszczotkowy
POBÓR POWIETRZA
10 NL/ min
WAGA
500 kg
WYMIARY
NIESTANDARDOWY

 


wymiar AX-H

ROBOT DO APLIKOWANIA KLEJU AX


ROBOT DO APLIKOWANIA KLEJU AX

ROBOT DO APLIKOWANIA KLEJU AX

ROBOT DO APLIKOWANIA KLEJU AX

AX-H

Antropomorficzny robot do dostarczania kleju. 6-osiowy antropomorficzny robot natryskowy AX-Spray Robot to zaawansowane technologicznie automatyczne rozwiązanie, które można dostosować do konkretnych wymagań klienta. Robot natryskowy może być wyposażony w jedną lub więcej dysz do klejów jednoskładnikowych na bazie wody, dwuskładnikowych, rozpuszczalnikowych lub topliwych. Zrobotyzowane rozwiązanie dostawcze APER, w zależności od rodzaju użytego kleju, może być wyposażone lub nie w kabinę klejącą i system wyciągu oparów. Ścieżki kleju z dysz podających można wstawić jako receptury bezpośrednio w pliku dxf lub uzyskać w trybie samodzielnej nauki dla każdego oddzielnego produktu.

Charakterystyka techniczna:

 

ZASILANIE ELEKTRYCZNE
400/415/440 V, 3ph, 50/60 Hz
NATĘŻENIE PRĄDU
11,5 A
CIŚNIENIE POWIETRZA
6 BAR
TYP SILNIKA
6 bezszczotkowy
POBÓR POWIETRZA
10 NL/ min
WAGA
500 kg
WYMIARY
NIESTANDARDOWY

Polecane produkty:

Translate »