exit Zadaj pytanie na temat:
AUTOMATYCZNY SILOS NAPEŁNIAJĄCY SR5-HM

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Nr telefonu (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Silos napełniający do materiałów o krótkim włóknie (poliester, pierze, poliuretan, mieszaniny itp.). Jest to silos z wagą elektroniczną, który jest połączony z jedną napełniarką ANR. Silos o formie cylindrycznej i pojemności 3m³. Ważenie odbywa się w trzech oddzielnych komorach załadunkowych. Dzięki jednoczesnym procesom napełniania silosa, ważenia i wypełniania znacznie wzrasta wydajność produkcji przy wyeliminowaniu tzw. martwych cyklów.

Zadaj pytanie

AUTOMATYCZNY SILOS NAPEŁNIAJĄCY SR5-HMI

• Maszyna dzięki specjalnej budowie przeznaczona jest do wypełniania materiałów krótkim włóknem
(poliester, pióro, pianka poliuretanowa, mieszanka tych materiałów.)
• Maszyna składa się z silosu magazynującego o pojemności 4 metrów sześciennych, który automatycznie dozuje materiałem trzy komory załadowcze, dzięki czemu staje się jednym z bardziej wydajnych urządzeń w swojej klasie. Ważenie odbywa się za pomocą czujników tensometrycznych odbywających się w trzech oddzielnych pojemnikach.
• Uzupełnianie silosu magazynowego, ważenie materiału wypełniającego w trzech pojemnikach i napełnianie komór poduszkowych może odbywać się jednocześnie, w związku z tym nie ma przestojów podczas operacji.
• W sytuacji przypadkowego przepełnienia automatyczny system korekcji wagi usuwa nadmiar materiału, przywracając go do docelowej wagi. Materiał ten jest bezpośrednio wdmuchiwany do silosu buforowego, unikając w ten sposób niepotrzebnych odpadów lub zanieczyszczeń.
• SR5-HMI charakteryzuje się wyjątkową precyzją ważenia i prędkością napełniania, a jednocześnie jest intuicyjny w obsłudze oraz prosty w konserwacji
• Dla każdego SKU (jednostka magazynowa w tym przypadku poduszka komorowa) można zapamiętać indywidualny zestaw danych, w tym sekwencję napełniania, indywidualne wagi komory poduszkowej, tolerancję ciężaru i charakterystykę materiału wypełniającego. Pojemność pamięci sterownika wynosi 800 jednostek SKU z maksymalnie 30 komór każda. Więcej zestawów danych można zapisać na zewnętrznej pamięci USB i pobrać w razie potrzeby. Po zapisaniu każdy indywidualny zestaw danych może zostać wywołany w dowolnym momencie bez konieczności ponownego programowania.
• Wszystkie procesy, takie jak programowanie zestawów danych i operacje urządzenia są wykonywane i kontrolowane na 15 „ekranie dotykowym HDI. Ekran jest zamontowany na ruchomym stojaku, umożliwiając ustawienie go w najbardziej wygodnej pozycji dla maszyny i operatora.
• W połączeniu z maszynami takimi jak otwieracz do bel AB450, otwieracz włókien kulki AZ4 mieszalnik materiałów AMX1 oraz rozdrabniacz do odpadów pianki poliuretanowej AR300 możemy stworzyć kompletną zaawansowaną linię produkcyjną w maksymalnym stopniu przyśpieszając i optymalizując proces napełniania poduszek
• Maszyna zbudowana jest zgodnie z wymaganiami dyrektyw europejskich 2006/42 / CE, 2004/108 / CE, 2006/95 / CE z późniejszymi zmianami. Maszyna nosi oznaczenie CE.

AUTOMATYCZNY SILOS NAPEŁNIAJĄCY SR5-HMI

• Szerokość: 210 cm
• Długość: 380 cm
• Wysokość: 340 cm
• Waga: 950 kg
• 3 silniki trójfazowe o całkowitej mocy 6,0kW
• Sprężone powietrze: 6 BAR

AUTOMATYCZNY SILOS NAPEŁNIAJĄCY SR5-HMIAUTOMATYCZNY SILOS NAPEŁNIAJĄCY SR5-HMI

miniatura SM5HMI

AUTOMATYCZNY SILOS NAPEŁNIAJĄCY SR5-HMI

AUTOMATYCZNY SILOS NAPEŁNIAJĄCY SR5-HMI

SILOS-SR-3C
– Maszyna dzięki specjalnej budowie przeznaczona jest do wypełniania materiałów krótkim włóknem
(poliester, pióro, pianka poliuretanowa, mieszanka tych materiałów.)
– Maszyna składa się z silosu magazynującego o pojemności 4 metrów sześciennych, który automatycznie dozuje materiałem trzy komory załadowcze, dzięki czemu staje się jednym z bardziej wydajnych urządzeń w swojej klasie. Ważenie odbywa się za pomocą czujników tensometrycznych odbywających się w trzech oddzielnych pojemnikach.
– Uzupełnianie silosu magazynowego, ważenie materiału wypełniającego w trzech pojemnikach i napełnianie komór poduszkowych może odbywać się jednocześnie, w związku z tym nie ma przestojów podczas operacji.
– W sytuacji przypadkowego przepełnienia automatyczny system korekcji wagi usuwa nadmiar materiału, przywracając go do docelowej wagi. Materiał ten jest bezpośrednio wdmuchiwany do silosu buforowego, unikając w ten sposób niepotrzebnych odpadów lub zanieczyszczeń.
– SR5-HMI charakteryzuje się wyjątkową precyzją ważenia i prędkością napełniania, a jednocześnie jest intuicyjny w obsłudze oraz prosty w konserwacji
– Dla każdego SKU (jednostka magazynowa w tym przypadku poduszka komorowa) można zapamiętać indywidualny zestaw danych, w tym sekwencję napełniania, indywidualne wagi komory poduszkowej, tolerancję ciężaru i charakterystykę materiału wypełniającego. Pojemność pamięci sterownika wynosi 800 jednostek SKU z maksymalnie 30 komór każda. Więcej zestawów danych można zapisać na zewnętrznej pamięci USB i pobrać w razie potrzeby. Po zapisaniu każdy indywidualny zestaw danych może zostać wywołany w dowolnym momencie bez konieczności ponownego programowania.
– Wszystkie procesy, takie jak programowanie zestawów danych i operacje urządzenia są wykonywane i kontrolowane na 15 „ekranie dotykowym HDI. Ekran jest zamontowany na ruchomym stojaku, umożliwiając ustawienie go w najbardziej wygodnej pozycji dla maszyny i operatora.
– W połączeniu z maszynami takimi jak otwieracz do bel AB450, otwieracz włókien kulki AZ4 mieszalnik materiałów AMX1 oraz rozdrabniacz do odpadów pianki poliuretanowej AR300 możemy stworzyć kompletną zaawansowaną linię produkcyjną w maksymalnym stopniu przyśpieszając i optymalizując proces napełniania poduszek
– Maszyna zbudowana jest zgodnie z wymaganiami dyrektyw europejskich 2006/42 / CE, 2004/108 / CE, 2006/95 / CE z późniejszymi zmianami. Maszyna nosi oznaczenie CE.

CHARAKTERYSTYKA TECHNICZNA
• Szerokość: 210 cm
• Długość: 380 cm
• Wysokość: 340 cm
• Waga: 950 kg
• 3 silniki trójfazowe o całkowitej mocy 6,0kW
• Sprężone powietrze: 6 BAR

Polecane produkty:

Translate »