O NASNaszym celem jest zawsze jak
najlepsze dopasowanie się
do indywidualnych potrzeb
każdego Klienta
Jesteśmy na rynku już prawie 25 lat!

Firma Bellussi została założona w 1992 roku przez włoskiego inżyniera Delonio Bellussi. Od tamtej pory w jej historii nastąpiło wiele zmian – zarówno w samej strategii prowadzenia działalności, jak i w gamie oferowanych produktów. Dziś Bellussi jest stabilną firmą z ponad 20-letnią tradycją i doświadczeniem, które pozwala nam proponować naszym Klientom najnowocześniejszy i najbardziej wydajny sprzęt, jaki jest dostępny na rynku.

Czym się zajmujemy?

Nasza firma zajmuje się dostarczaniem najwyższej jakości urządzeń, maszyn oraz nowoczesnych technologii dla branży meblarskiej, pozwalających znacząco usprawniać procesy produkcyjne i zwiększać wydajność pracy. W naszej ofercie znajdują się innowacyjne urządzenia najwyższej jakości technologicznej. Nasze maszyny pracują w zakładach największych dostawców i liderów w sektorach produkcji materacy, mebli tapicerowanych oraz poduszek sypialnianych i meblowych.

Naszym celem jest zawsze jak najlepsze dopasowanie się do indywidualnych potrzeb każdego Klienta, poprzez wspólną analizę możliwości, kosztów, korzyści i wydajności. Wspomagamy rozwój przedsiębiorstw poprzez automatyzację, uproszczenie i przyspieszenie procesu produkcji. Jakość i niezawodność to wartości, którymi kierujemy się w codziennej pracy.

Translate »