exit Zadaj pytanie na temat:
AUTOMATYCZNA MASZYNA DO PAKOWANIA SM 205E

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Nr telefonu (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Automatyczna maszyna SM 205E do pakowania materacy, pianek, lateksu i siatek w folię polietylenową przezroczystą lub z nadrukiem podawaną z jednej rolki górnej lub z dwóch rolek górnej i dolnej.Standardowa wersja maszyny wyposażona jest dodatkowo w parę rolek zsynchronizowanych z rolkami głównymi, dzięki którym można położyć np. dodatkową warstwę folii z nadrukiem. Proces pakowania jest bardzo szybki – maszyna pakuje nawet trzy sztuki na minutę przy zachowaniu niezmiennej jakości końcowego produktu.

1801_0

Zadaj pytanie

AUTOMATYCZNA MASZYNA DO PAKOWANIA SM 205E

Automatyczna maszyna SM 205E do pakowania materacy, pianek, lateksu i siatek w folię polietylenową przezroczystą lub z nadrukiem podawaną z jednej rolki górnej lub z dwóch rolek górnej i dolnej.

Standardowa wersja maszyny wyposażona jest dodatkowo w parę rolek zsynchronizowanych z rolkami głównymi, dzięki którym można położyć np. dodatkową warstwę folii z nadrukiem. Proces pakowania jest bardzo szybki – maszyna pakuje nawet trzy sztuki na minutę przy zachowaniu niezmiennej jakości końcowego produktu.

Tym, co czyni tę maszynę wyjątkową jest szczególna łatwość załadowywania belek z folią – centralna grupa maszyny wysuwa się, co pomaga operatorowi w założeniu belki.

System zgrzewania opiera się na jednoczęściowych wałkach zgrzewających i podwójnym zgrzewaniu z centralnym nożem tnącym, przy zachowaniu stałej temperatury za pomocą zewnętrznych termoregulatorów.

Maszyna automatycznie dopasowuje się do szerokości, długości i wysokości produktu, co pozwala na załadowanie ręczne z prostym ułożeniem materaca na roboczym stole wejściowym lub automatyczne bezpośrednio przez ruchomą linię zasilającą. Analogicznie jest w przypadku produktu zapakowanego, który na wyjściu może zostać wydalony również automatycznie lub włożone do odpowiednich kontenerów przy użyciu układarki SM 200 (opcja). Resztki folii, oddzielone za pomocą noża w momencie zgrzewania, są automatycznie usuwane i wyrzucane do zbiorników umieszczonych z boku maszyny.

Bardzo szybka praca, mocne zgrzewy, perfekcyjne przyleganie folii do produktu oraz możliwość zapakowania produktu w różny sposób sprawiają, że maszyna SM 205E jest niezwykle elastyczna w pracy, zapewnia maksymalną wydajność i jakość produkcji oraz pozwala zmniejszyć koszty.

AUTOMATYCZNA MASZYNA DO PAKOWANIA SM 205E

– Praca z górną i dolną rolką polietylenu o maksymalnej szerokości 3000 mm i grubości 0,05 – 0,20m
– Cyfrowy panel sterowania “Touch Screen” 10”
– Wózek trzymający rolki polietylenu górne i dolne z bocznym wyjściem dla łatwego załadunku
– Automatyczna regulacja szerokości/długości/wysokości materaca
– Wymiary materaca: szerokość max. 210 cm, długość min. 120 cm – max. 220 cm, wysokość max. 43 cm
– Wałki zgrzewające jednoczęściowe, podwójne zgrzewanie z centralnym ostrzem tnącym
– Stała temperatura wałków zgrzewających utrzymywana przez zewnętrzną kontrolkę
– Temperatura i czas zgrzewania regulowane
– Boczny docisk, aby poprawić przyleganie folii do materaca
– Para ruchomych wałków górnych i dolnych napędzanych niezależnie do ewentualnego podawania rolek polietylenu ze znakami handlowymi, dodatkowej folii, nici wzmacniających boki lub 2 rolek polietylenu o różnych wymiarach
– Obszar przejścia materaca 430 mm
– Automatyczny system eliminujący odpadki polietylenu podczas bocznego zgrzewania
– Licznik z osobną listą dla trzech szerokości materacy
– Wałek wyjściowy materaca pracujący na luzie
– Zasilanie pneumatyczne: 6,5/8 atm.
– Zasilanie elektryczne: 380 V, 50 Hz (inne napięcia na życzenie)
– Pobór mocy: 6 kW
– Wydajność: około 180 materacy/godzinę

AUTOMATYCZNA MASZYNA DO PAKOWANIA SM 205E

AUTOMATYCZNA MASZYNA DO PAKOWANIA SM 205E

AUTOMATYCZNA MASZYNA DO PAKOWANIA SM 205E

Polecane produkty:

Translate »